טיפול בפרחי באך שרון אזולאי

בואו לבקר אותי ברשתות החברתיות:

נעים להכיר,

שמי שרון אזולאי, נשואה באהבה לניר, אמא לעדי ועומר המדהימים (אובייקטבית לגמרי).
מטפלת מוסמכת בפרחי באך מטעם מכללת רידמן ומרכז באך אנגליה.

לפני שהתוודעתי לנפלאות פרחי הבאך, למדתי תואר BA במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון ותואר MA במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ועבדתי במשאבי אנוש בחברות גדולות במשק. במהלך הזמן קודמתי והתקדמתי אבל משהו היה חסר.
לפני מספר שנים החלטתי להגשים חלום ולמצוא את המשמעות האמתית לחיי. למדתי כלים פרקטיים ומעשיים שאיתם ובאמצעותם אוכל להקל על אנשים ולעזור להם להתמודד עם אתגרי החיים. מאז אני לא מפסיקה ללמוד אף לא לרגע אחד, אנשים מרתקים אותי והקשבה אמיתית ותמיכה רגשית הם נר לרגליי.

טיפול באמצעות פרחי באך התחבר בצורה מדויקת לאמונה שלי שלמצבו הרגשי והנפשי של האדם יש השפעה גדולה על מצבו הפיזי ועל היכולות שלו להתמודד עם אתגרי החיים. התמציות מופקות אך ורק מהצומח, הן טבעיות לחלוטין ולכן מתאימות לכולם, לתינוקות, ילדים, מבוגרים ואפילו חיות ומטפלות ישירות ברגשות שלנו: פחדים ודאגות, מצבים של איבוד שליטה והתפרצויות זעם, קנאה, חוסר ביטחון וזה רק על קצה המזלג.
מאחר ואני בן אדם של תוצאות מיידיות, טיפול בפרחי באך התאים לי כמו כפפה ליד! מדובר בטיפול הכי פשוט והכי אפקטיבי שיש! מבלי לשנות יותר מדי, מבלי לצאת מהבית ולנסוע לפגישות שבועיות, פשוט ממשיכים את החיים כרגיל ולוקחים טיפות מהתמצית ישר לפה או מוהלים במים, וזהו, פרחי הבאך עובדים בשבילנו, מרגיעים לחצים וחרדות, משפרים את ההרגשה, מפזרים את העננה הכבדה ועושים לנו טוב על הלב כך שנוכל להתגבר על הקשיים ולהמשיך הלאה בחיינו בצורה חיובית וחזקה יותר.

בואו לבקר אותי
ברשתות החברתיות:

מהחנות שלי