על טיפול בבעיות שינה ועייפות

טיפול בבעיות שינה
תוכן עניינים

הסוד הוא בפרחים

כמעט לכל אחד ואחת מאתנו יוצא להתמודד מעת לעת עם מצבים של עייפות, כאשר לעיתים יש למצב זה סיבה ברורה, כמו קושי להירדם או חוסר בשינה שנגרם עקב לחץ, עצבות, כאבים פיזיים או משבר אותו אנו חווים באותה העת. אבל, בעוד שאצל חלק מהאנשים בעיית העייפות פורצת לעיתים רחוקות והיא גם חולפת כלעומת שבאה, אצל אחרים עייפות ובעיות שינה מהווים כבעיה כרונית של ממש.

אנשים אשר סובלים מבעיות שינה ועייפות, מרגישים שבעיה זו פוגעת בצורה משמעותית באיכות החיים שלהם – העייפות מקשה עליהם לתפקד בחיי היום יום, מקשה בפיתוח הקריירה, ביחסים הבין אישיים, בפיתוח זוגיות ובכל פעולה אותה הם נדרשים לבצע ביום יום.

למה חשוב למהר ולעבור טיפול בבעיות של שינה ועייפות?

הסובלים מבעיות שינה ועייפות, עלולים להתמודד עם עוד מגוון רחב של בעיות נלוות כגון: מחלות לב, שבץ, השמנה, מתחים, סוכרת, בעיות בתפקוד כלי הדם והרשימה עוד ארוכה. מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה למהר ולטפל בבעיה כמה שיותר מהר. ברוב המקרים, השלב הראשון טיפול בבעיות שינה, יהיה פנייה למכון שינה, כאשר המטרה תהיה לאבחן את מקור הבעיה, ולהתאים לה את הטיפול המתאים על פי אותם הממצאים.

חשוב לציין שבטרם ההגעה למכון שינה, מומלץ לנסות לעקוב אחר דפוסי השינה הבעייתיים לדוגמא: השעה בה הולכים לישון, השעה בה נרדמים, פעולות אותן אתם מצבעים לפני השינה, מאכלים אותם אתם אוכלים לפני השינה, תרופות אותן צורכים, מצב הרוח הכללי וכל פרט אחר, אשר אולי נראה לכם לא קשור להפרעת השינה, אך קיים סיכוי שמדובר בקשר הדוק.

טיפול בבעיות שינה באמצעות פרחי באך

טיפול באמצעות פרחי באך עבור בעיות שינה

אחת השיטות היעילות לטיפול טבעי בבעיות שינה, הן כטיפול היחיד והן כטיפול משלים לטיפול נוסף כמו טיפול פסיכיאטרי או פסיכולוגי אשר מבוסס על שיחות, היא טיפול בפרחי באך. טיפול בפרחי באך נחשב לטיפול ממוקד ונקודתי, אשר מותאם למטופל, לאחר הליך של אבחון פרטני. האבחון יתבצע בדרך כלל באמצעות 2 פעולות מרכזיות: מענה על שאלון ייעודי ושיחה אישית עם המטפל.

טיפול בפרחי באך הינו טיפול טבעי, אשר התמדה והקפדה על הוראותיו, תאפשר לראות תוצאות בתוך זמן קצר ממועד התחלתו.

הבסיס של טיפול בעייפות באמצעות פרחי באך, יהיה נטילה של תמציות העשויות מפרחי באך, מספר פעמים ביום, בכל יום – כאשר ניתן יהיה להבחין בתוצאות לאחר מספר שבועות. כאמור, טיפול באמצעות פרחי באך הוא טיפול טבעי, נטול תופעות לוואי ולכן, הוא מתאים גם לילדים.

אם גם אתם מתמודדים עם בעיות שינה ועייפות, ומבקשים לקבל טיפול יעיל ואיכותי בתופעה, אין ספק כי טיפול באמצעות פרחי באך יהווה את הבחירה הנכונה – יחד עם זאת, חשוב מאוד לדאוג ולקבל את הטיפול מאיש מקצוע מנוסה ובעל ידע והתמצאות בעולם פרחי הבאך.

WhatsApp
Facebook
Email
Telegram
מקרי ילדים שקרו
תוכן עניינים
עקבו אחרי בפייסבוק
לקוחות מספרים
יש לכם שאלה?
רוצים להתייעץ איתי?
שרון אזולאי