ניווט מהיר במאמר

טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי

חוסר מימוש עצמי

על טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי ותמציות באך

אנחנו חיים רק פעם אחת, כשהמטרה של רובינו היא למצות ככל הניתן את החיים וליהנות מהם. יחד עם זאת, אנו חיים בעידן בו הציפיות של אחרים מאתנו ושלנו מעצמנו תהיינה גבוהות במיוחד, כאשר החברה מצפה להישגים גדולים בכל תחומי החיים. כך יוצא שאנשים רבים אשר לא מצליחים להגיע להישגים או לעמוד בציפיות שונות, עלולים להתמודד עם תחושה של חוסר מימוש עצמי, ועם שורה לא קצרה של סימפטומים נלווים לתחושה זו כמו: דכדוך, חוסר ביטחון עצמי ועוד.

החדשות הטובות הן, שיש מה לעשות בכדי להשיג שינוי בתחום זה בפרט, ובחיים בכלל, כאשר בחירת שיטת טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי שהינה מתאימה ויעילה, תהווה ללא כל ספק, כצעד חשוב ומשמעותי בדרך להשגת שינוי.

החשיבות של נקיטת פעולה 

כל אחד מאתנו עלול לחוש במצבים שונים בחיים, ובתחומים שונים, שהוא לא מממש את היכולות והכישורים שלו כפי שהוא מצפה מעצמו.
אבל בעוד שרוב האנשים מתמודדים עם תחושות שכאלו לעיתים רחוקות, וגם כשתחושות אלו מגיעות, הם בדרך כלל נוקטים בפעולות שונות על מנת להתמודד איתן, אנשים אחרים עלולים להיות מלווים בתחושה הזו לאורך כל חייהם, בכל תחומי החיים ואף להגיע למצבים של דכדוך ואך דיכאון כתוצאה מהתחושה הזו.

אז כאמור, הצעד הראשון בדרך להשגת שינוי הוא הבנת הבעיה ונקיטה בפעולה על מנת לפתור אותה, כאשר יישום של אחת משיטות הטיפול המוצעות תהווה כדרך הטובה ביותר למטרה.

טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי באמצעות פרחי באך

במסגרת החיפוש אחר טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי, אנשים רבים נרתעים מטיפול תרופתי – מתוך חשש מתופעות הלוואי השונות אשר עלולות להוות חלק מהטיפול. אחרים אומנם מאמינים בטיפול התרופתי, ואף נוטלים אותו, אך מבקשים לשלב אותו עם טיפול משלים, לצורך השגת תוצאות מיטביות, במועד הקצר ביותר האפשרי.

החדשות הטובות הן כי טיפול בפרחי באך יכול לענות על דרישותיהם של כל אותם אנשים אשר תרים אחר טיפול בחוסר מימוש עצמי.
טיפול בפרחי באך הינו טיפול טבעי – כך שאין מה לחשוש מתופעות לוואי. הליך הטיפול הינו נקודתי ומותאם באופן פרטני למטופל –
הטיפול מתחיל רק לאחר הליך אבחון מדוקדק ומקיף – כאשר המטופלים יכולים להיות אנשים בכל קשת הגילאים, ולהיות יעיל גם בתור טיפול בתופעות גיל המעבר, טיפול בהפרעות קשה וריכוז ועוד רבים.

הליך טיפול באמצעות פרחי באך לא דורש הליכים מורכבים או שיחות ארוכות, כאשר לצד שיתוף הפעולה בהליך האבחון, כל מה שהמטופל יתבקש לעשות בהמשך הדרך זה פשוט ליטול את התמציות בהתאמה להנחיות – מספר פעמים ביום, בכל יום, למשך תקופת הזמן שתוגדר – בדרך כלל מדובר בתקופת זמן קצרה.

התוצאות של הליך טיפול באמצעות פרחי באך אמורות להיראות תוך זמן קצר מתחילת הטיפול – כך שכבר אחרי הצנצנת הראשונה של התמצית, המטופל אמור להרגיש שיפור בתחושה הכללית, ואולי אף לנקוט בפעולות של עשייה ושינוי בחיים שלו.

טיפול בתחושת חוסר מימוש עצמי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email

מקרי ילדים שקרו

ניווט מהיר

עקבו אחרי בפייסבוק

לקוחות מספרים

מקרים שקרו​

טיפול בתופעות גיל המעבר

טיפול בפרחי באך בתופעות גיל המעבר גיל המעבר אצל נשים, המתרחש לרוב בסוף שנות הארבעים או תחילת שנות החמישים, מלווה בשינויים הורמונליים ובין היתר: ירידה בייצור של הורמון הפרוגסטרון, וירידה

טיפול פרחי באך לחרדות

פרחי באך לחרדות – טיפול לכל הגילאים

טיפול בחרדות באמצעות פרחי באך – יש חיה כזו חרדה, על סוגיה השונים, עלולה לגרום לפגיעה משמעותית באיכות החיים, לנידוי חברתי ואף לסבל גופני ממשי. החדשות הטובות הן, שבאמצעות טיפול

טיפול בפרחי באך נגד פחד מחיות

פוחדים מחיות? יש לנו את הטיפול המושלם עבורכם  אם יש לכם פחד מחיות או חרקים, הטיפולים בתמציות הבאך יכולים להיות הנשק הסודי שלכם, זה שישנה את התמונה לחלוטין ויפחית בצורה

טיפול בבעיות שינה

על טיפול בבעיות שינה ועייפות

הסוד הוא בפרחים כמעט לכל אחד ואחת מאתנו יוצא להתמודד מעת לעת עם מצבים של עייפות, כאשר לעיתים יש למצב זה סיבה ברורה, כמו קושי להירדם או חוסר בשינה שנגרם

טיפול בפרחי באך לרגישות יתר

רגישים מאוד? נפגעים בקלות? לפרחי הבאך יש איך לעזור לכם כשאתם רואים סצנה עצובה בסרט אתם מרגישים אמפתיה כלפי הדמויות עד כדי כאב? מצבים מלחיצים ומקומות עמוסים גורמים לכם להרגיש