טיפול בפרחי באך בחיות - גם לחיות יש רגשות

פרחי באך עושים פלאים גם לחיות!

בדיוק כמונו גם לחיות המחמד שלנו יש רגשות וגם הם מרגישים פחד, כעס, קנאה או דיכאון, הם מתמודדים עם טראומה או שינוי שמהמשפחה עוברת וזה משפיע ישירות על דפוסי ההתנהגות שלהם. בעזרת פרחי באך אפשר לתת מענה טבעי, מהיר וממוקד למגוון רחב של בעיות. הטיפול בפרחי באך הוא עדין, אך עמוק בהשפעתו ולתמציות יש את היכולת להשפיע על תכונות אופי, מצבים רגשיים ודפוסי ההתנהגות של חיות.

בעלי חיים מגיבים מצוין לפרחי באך כיוון שהם אינם עוטים מסכות והגנות מרובות, ואינם נתונים להשפעתן של דעות קדומות. הטיפול בפרחי באך יכול להינתן לצד טיפול וטרינרי קונבנציונאלי, ולעיתים אף יכול להחליפו, אך קודם לכך יש לקבל אבחנה רפואית למצב.

טיפול בחיות

דוגמאות בהן ניתן להשתמש בטיפול באמצעות פרחי באך לבעלי חיים:

לטיפול פרחי באך לבעלי חיים

מהחנות שלי

-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
פרחי באך לבעלי חיים

איך נעשה תהליך האבחון?

כאשר אני מטפלת בחיית מחמד, האבחון נעשה באמצעות שיחה (טלפונית או פרונטאלית) עם בעליה אשר משמש כדובר עבור החיה ויכול לספק לי אינפורמציה משמעותית ומקיפה כך שאוכל ללמוד על אופי החיה, על הרקע הכללי, אורח החיים, המצב הבריאותי, שפת גוף והתנהגות כללית של חיית המחמד.

כיצד נקבע משך הטיפול?

על פי רוב, בעלי חיים (כמו גם ילדים) מגיבים לטיפול מהר יותר מאשר אנשים מבוגרים, כיוון שהם אינם עוטים מסכות והגנות מרובות, ואינם נתונים להשפעתן של דעות קדומות. בעלי חיים מלאי אהבה ואת המחסומים שלהם ניתן לעבור בקלות ולכן הם מגיבים טוב ומהר לטיפול בפרחי באך. ככל שבעל החיים צעיר יותר, וככל שהבעיה מטופלת קרוב יותר למועד הופעתה, כך משך הטיפול יהיה קצר יותר.

אופן השימוש:

לאחר האבחון, אני קובעת את התמציות המתאימות לבעל החיים, ומכינה עבורו בקבוקון טיפולי בגדול 30 מ"ל עם טפטפת. טיפות מהתמצית יכולות להילקח עם הטפטפת ישירות לפה של החיה או לתוך מי השתייה, האוכל או החטיף.

מקרים שקרו...

טיפול בטראומה וחרדות
טיפול בטראומה וחרדותמסי
קרא עוד
מסי הגיע לביתו של ניסים כגור קטן בן שלושה חודשים לאחר שהציל אותו מדריסה. מסי סבל מטראומות לא פשוטות מהזמן שבו שרד כגור קטן ברחוב והן באו לידי ביטוי בנביחות חזקות, חוסר שקט פנימי, דהירה בלתי מרוסנת בבית וקפיצות תוקפניות אל עבר אנשים שהיו נכנסים הביתה ואפילו אלרגיות בעור ששום רופא לא מצא להן פתרון. מסי סבל מחרדת נטישה ושרד ברחוב לבדו כגור ובנוסף חווה אירוע דריסה טראומתי שהשאיר את אותותיו. הוא טופל בתמצית פרחי באך שרקחתי עבורו והשינוי היה ניכר. ניסים סיפר לי שמסי רגוע ומקבל אורחים בקשקוש זנב במקום נביחות ותוקפנות, הוא כלב מאושר שרק רוצה לשחק ואפילו האלרגיות שהיו על עורו, ככל הנראה מהסטרס שעמו התמודד נעלמו כלא היו. נחת כבר אמרתי?
טיפול בפחד מרעשים חזקים
טיפול בפחד מרעשים חזקיםקיטי
קרא עוד
אלה סיפרה לי שקיטי, החתולה שלה סובלת מפחד מרעשים פתאומיים כמו רעמים וברקים, פחד מגשם חזק או מהפסקת חשמל פתאומית, זיקוקי דינור וכדומה. אפילו צלצול הדלת מזניק אותה ממקומה ומפר את שלוותה החתולית והיא יכולה להסתתר מתחת לספה שעות רבות ולרעוד. לאחר אבחון שערכתי עם אלה, הכנתי לקיטי בקבוק פרחי באך טיפולי ומותאם. קיטי טופלה בפרחי באך בזמן החורף כשהיו ברקים ורעמים וסופות גשמים, כשהיו רעשים פתאומיים מבחוץ (סירנות, עבודות גננות וכו) או כשהיו זיקוקי דינור וגם כשהיו צפויים להגיע הביתה אנשים ולצלצל בפעמון. התמצית הרגיעה אותה באופן מיידי, החזירה את שלוותה ואת הביטחון שלה בבית.
טיפול בחרדת נטישה ודיכאון:
טיפול בחרדת נטישה ודיכאון:בלאקי
קרא עוד
בלאקי, נהג להתלוות לאיציק בכל אשר הלך, הם היו החברים הכי טובים. כאשר איציק טס לחו"ל, למטרת עבודה לתקופה של חודש והשאיר את בלאקי בבית הוריו שהכיר היטב ואהב, בלאקי לקה בדיכאון, בקושי אכל ושתה, עיניו היו עצובות ומצב רוחו ירוד ואפילו חלה באלרגיה קשה וסבל מבעיות עור חוזרות ונשנות. כשאיציק חזר לארץ הוא מצא את בלאקי במצב נפשי וגופני לא טוב. לאחר שאף וטרינר לא הצליח לפתור את בעיית האלרגיה בעור והדיכאון של בלאקי, איציק הגיע אליי בחוסר אונים מוחלט. לאחר שיחת אבחון עם איציק, שמכיר את כלבו כמו את כף ידו, הבנתי מיד כי מדובר במחלת עור פסיכוסומטית שהופיעה כתוצאה מהעזיבה הפתאומי כביכול של איציק. בלאקי חש שנטשו אותו, הוא חווה חרדת נטישה וטראומה ולכן גם דיכאון. הכנתי לו תמצית מתאימה שאותה טפטף איציק ישירות לפיו מספר פעמים ביום ובלאקי התחיל לחזור לעצמו. היום הוא כבר כלב שמח ומאושר.
לטיפול בפרחי באך בהתאמה אישית
צרו קשר 072-395-2618 או השאירו פרטים:
אפשרות לאבחון טלפוני ומשלוח תמצית פרחי באך לכל מקום בארץ ובעולם