טיפול בתופעות גיל המעבר

טיפול בתופעות גיל המעבר
תוכן עניינים

טיפול בפרחי באך בתופעות גיל המעבר

גיל המעבר אצל נשים, המתרחש לרוב בסוף שנות הארבעים או תחילת שנות החמישים, מלווה בשינויים הורמונליים ובין היתר: ירידה בייצור של הורמון הפרוגסטרון, וירידה בייצור אסטרוגן – שינויים אלו טומנים בחובם, במקרים רבים תופעות לא נעימות כגון: גלי חום, עייפות, מצבי רוח משתנים, אכילה רגשית, דכדוך ודיכאון, נדודי שינה,  חרדה, ירידה במוטיבציה, התכווצויות שרירים ועוד.

בעוד שבעבר, אישה אשר הגיעה לגיל המעבר נאלצה פשוט לסבול מהסימפטומים הללו עד לחלוף התקופה, כיום ניתן ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אפקטיביים אשר בכוחם להקל בצורה משמעותית על התסמינים ואף להעלימם קליל. כך יוצא, שכיום כל אישה אשר מגיעה לגיל המעבר וחווה לפחות חלק מהסימפטומים המוזכרים לעיל הפוגעים ברמה ובשגרת חייה, צריכה ויכולה למצוא וליישם את אחד מהפתרונות היעילים למיגור הסימפטומים, ולהקפיד בנוסף, גם לשמור על אורח חיים בריא.

לרכישת תמציות פרחי באך בחנות:

מגוון רחב של שיטות טיפול

טיפול בתופעות גיל המעבר יכול להגיע מהרפואה הקונבנציונאלית ולכלול טיפול הורמונלי. או לחילופין, להגיע מעולם הרפואה המשלימה ולבוא לידי ביטוי בטיפולים נטורופתיים, טיפול בפרחי באך ורשימת האפשרויות עודנה ארוכה – כמובן, שניתן לשלב בין הטיפול הקונבנציונאלי לטיפול המשלים. כמובן שבכדי לבחור בדרך הטיפול היעילה ביותר, חשוב לערוך היכרות עם האפשרויות השונות, ובסופו של דבר לבחור בשיטת הטיפול (או בשילוב בין מספר שיטות טיפול שונות), אשר מתאים בצורה הטובה למטופלת, לאורח החיים שלהם, ולאמונות שלה.

טיפול בפרחי באך בתופעות גיל המעבר

טיפול בתופעות גיל המעבר באמצעות פרחי באך

היתרון הגדול של טיפול באמצעות פרחי באך, טמון בעובדה שמדובר בטיפול טבעי אשר מותאם באופן פרטני למטופלת – כידוע, לא כל הנשים המגיעות לגיל המעבר, מתלוננות על אותם התסמינים, או על אותה חומרה של התסמינים. טיפול באמצעות פרחי באך מבטיח שקט נפשי מכיוון שהוא לא גורם לתופעות לוואי מסוגים שונים, והוא גם לא מצריך מהמטופלת יותר מדי – כל מה שהיא צריכה זה פשוט להקשיב להוראות המטפלת, וליטול את התמציות בהתאמה. הליך הטיפול בפרחי באך יהיה בדרך כלל קצר מועד. הטיפול עצמו מבוסס על אבחון מקיף ומעמיק אשר ייעודו לאפשר למטפל להתאים את תמציות פרחי הבאך למטופלת.

את התוצאות של הטיפול באמצעות תמציות פרחי באך, אמורות המטופלות להרגיש בתוך זמן קצר מתחילת נטילת התמציות. כאמור, הטיפול באמצעות פרחי באך יכול להגיע כטיפול בפני עצמו, או כטיפול משלים לטיפול ההורמונאלי הקונבנציונאלי – הכול בהתאמה לבחירת המטופלת.

כיום, אפשר לעבור את גיל המעבר בשלום, עם מינימום של סימפטומים לא נעימים, כאשר כל מה שצריך לעשות, זה פשוט לבחור את הפתרון הטיפולי המתאים והיעיל ביותר. טיפול באמצעות פרח באך מהווה כיום את אחת משיטות הטיפול הפופולאריות ביותר, ולו בשל העובדה שמדובר בטיפול שהוא גם טבעי, וגם טומן בחובו רמת יעילות גבוהה.

WhatsApp
Facebook
Email
Telegram
מקרי ילדים שקרו
תוכן עניינים
עקבו אחרי בפייסבוק
לקוחות מספרים
יש לכם שאלה?
רוצים להתייעץ איתי?
שרון אזולאי