טיפול תומך בדיאטה ומגוון הפרעות אכילה: כשפרחי באך תורמים לבריאות שלנו

תוכן עניינים

כל אחד מאיתנו מנסה לשמור על משקל גוף תקין ככל האפשר. הבעיה היא שיש בתחום הזה פער גדול מאוד בין הרצוי לבין המצוי. אחוז הסובלים ממשקל עודף ומהפרעות אכילה, על סוגיהן, גבוה ונמצא במגמת עלייה משנה לשנה. גם כאשר מנסים להתחיל בדיאטה או בבעיה התזונתית האחרת, מבינים שתהליך לא פשוט. טיפול תומך בדיאטה ומגוון הפרעות אכילה, באמצעות תמציות טבעיות של פרחי באך, עשוי לשנות את התמונה לחלוטין.

למה חשוב לקבל טיפול תומך בדיאטה ומגוון הפרעות אכילה?

חשוב להדגיש כבר בנקודת ההתחלה שתמציות פרחי באך לא יכולים לבוא על חשבון דיאטה, אכילה מבוקרת או פעילות גופנית – כמה מדרישות החובה המרכזיות כיום בדרך לבריאות איתנה ולמשקל תקין. עם זאת, התמציות עשויות להקל מאוד על החסמים הרבים העומדים בפני אנשים המנסים להתמודד עם הבעיה שלהם.

זה מתחיל עם התחושות השליליות הנלוות לשינוי שכזה, אותו חלק מהאנשים תופסים בתור פגיעה משמעותית באיכות החיים (והרי ידוע שאוכל הוא אחת מהנאות החיים). התמציות עשויות לספק תחושה של אופטימיות ושיפור במצב הרוח, מצרך נדיר עבור חלק מהאנשים. ישנן תמציות המיועדות לנטרול מחשבות שליליות ורגשות הפוגעים באדם, משפיעים בדימוי הגוף שלו ובהערכה העצמית שלו – גורמים מרכזיים להיווצרות הפרעות אכילה דוגמת אנורקסיה או בולמיה. תמציות המשפרות את התחושות האישיות והדימוי העצמי, כפי שאני אכן מציעה בחנות שלי, יכולות לכן לעשות הבדל משמעותי.

העובדה שהתמציות פועלות על האדם ברמה הרגשית עשויה למנוע אכילה רגשית, שהיא פעמים רבות המקור להפרעות האכילה או למשקל העודף. ישנן תמציות המונעות מהאדם את רגשות האשם על דבר מה שעשה או נמנע ממנו, מה שעלול להביא לענישה בצורות שונות: החל מהימנעות מאכילה לפרק זמן מסוים ועד להלקאה עצמית במובן הרגשי.

תמציות פרחי באך לרכישה:
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.
-17%
המחיר המקורי היה: ₪300.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪250.00.

כל היתרונות בטיפול אחד

ניתן למצוא כיום לא מעט דרכים לעבור דיאטה, ושלל טיפולים להפרעות אכילה. טיפול תומך בדיאטה ובהפרעות אכילה באמצעות פרחי באך, עם זאת, מצליח להתבלט באטרקטיביות שלו. הוא מבוסס אך ורק על חומרים טבעיים ואורגניים – שילוב של תמציות פרחים וצמחים מתוך "קטלוג" של 38 תמציות – כך שהאדם המשתמש אינו חווה תופעות לוואי או סיכונים כלשהם. עובדה זו גם הופכת את הטיפולים למתאימים עבור המכנה המשותף הרחב ביותר של המשתמשים, כולל כאלו שחלק גדול מהטיפולים הקונבנציונליים אינו מתאים עבורם.

חשוב לציין שהטיפול התומך בדיאטה ובהפרעות האכילה לא חייב להיות מבוסס אך ורק על תמציות פרחי הבאך: פעמים רבות השילוב של התמציות עם טיפולים אחרים, מעולמות הרפואה הקונבנציונלית או המרשימה, הוא שעושה את ההבדל. החדשות המעודדות הן שההשפעה של טיפול בפרחי באך היא מהירה ולעיתים אף מיידית, מה שמקל מאוד על השלבים הראשונים והחשובים כל כך בתהליך וכמובן שגם על ההתמדה בו.

טיפול תומך בדיאטה ומגוון הפרעות אכילה

WhatsApp
Facebook
Email
Telegram
מקרי ילדים שקרו
תוכן עניינים
עקבו אחרי בפייסבוק
לקוחות מספרים
יש לכם שאלה?
רוצים להתייעץ איתי?
שרון אזולאי